Яскраві діти України

26 квітня 2018 року в НВК «Димерська гімназія-ЗОШ І ступеня» Вишгородської районної ради Київської області відбувся відбірковий етап співочого конкурсу «Яскраві діти України».

Дев’ять конкурсантів продемонстрували журі свій виконавський досвід та творчий розвиток. Конкурсанти залюбки виконали пісні українських авторів та світові хіти. Своєю безпосередністю та оригінальністю найбільше привернула увагу журі перша вікова категорія (6-9 років). Саме з числа учасників цієї категорії було і визначено переможця.
Вітаємо Старжинську Єву, ученицю 3А класу, з перемогою!

Учні НВК «Димерська гімназія- ЗОШ І ступеня», учасники відбіркового етапу конкурсу «Яскраві діти України»

Переможниця відбіркового етапу конкурсу учениця 3 А класу Старжинська Єва (9 років)

Парамонова Анастасія, учениця 6 клас

Образ Ангеліна, учениця 3Б класу