Відкриття мовного табору «Лінгвіст»

29 травня 2018 року в НВК «Димерська гімназія-ЗОШ І ступеня» відбулося відкриття мовного табору «Лінгвіст».

Роботу табору розпочали із урочистого зібрання. З вітальним словом до вихованців табору звернулася директор НВК Шак Світлана Олексіївна, яка побажала всім гарного відпочинку, незабутніх вражень та успіхів у вивченні англійської мови.
     На святі відкриття табору учні НВК виконували пісні і вірші англійською мовою. На зібранні панувала творча атмосфера, яка мотивувала учнів до вивчення англійської мови, вчителів надихала на творчу співпрацю з дітьми.
     Згодом відбувся тренінг «Знайомство» (англійські діалоги), також діти розучували табірну пісню та виготовили стіннівку табору. А на завершення табірного дня були проведені естафетні ігри на свіжому повітрі.