Вчимося бути толерантними

Міжнародний день толерантності (терпимості) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри.
Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

У нашому закладі освіти був оформлений тематичний стенд. Класні керівники провели тематичні виховні заходи. У 6А класі відбувся флешмоб «Долоньки».

16 литопада учні долучилися до загального флешмобу. Протягом дня (кожну перерву) отримували завдання, яе повинні були виконати. Це і перерва обнімань, і написати на плакаті своє ім'я смайликами, і дібрати синоніми до поняття толерантність, і подзвонити батькам, щоб висловити свою любов, і попросити пробачення у того, кого образили останнім часом... Всі учні активно долучились до флешмобу. І разом з тим змогли налагодити дружні стосунки з однокласниками та батьками, покращити свій емоційний стан, дійти порозуміння з оточуючими.

Авторські права 2019 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.