"Чудова сімка". Ми - найкращі!

16 листопада відбувся останній турнір осінньої серії інтелектуальних ігор цьогорічного сезону – гра «ЧУДОВА СІМКА». Знову у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» зустрілися найрозумніші.

Члени команди старшокласників НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеню» виявили протягом гри свій інтелект і ерудицію, знання, логічне та образне мислення, пам’ять і увагу, а ще – і що також важливо – те, що потрібно надолужити і вдосконалити. Учні 9-11 класів отримали корисний досвід командної гри, вміння співпрацювати разом.
    Вони впевнено пройшди сім конкурсів, які для гравців ставали дедалі все складнішими, адже після кожного команда втрачала по одному гравцю і отримали перемогу.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ТУРНІРУ
Кіщук Ольгу, 11 клас
Огарь Марину, 11 клас
Скороходова Максима, 11 кдас
Ковальчук Олександру, 11 клас
Давиденка Андрія, 10 клас
Ісаєву Світлану, 10 клас
Склярова Вадима, 9 клас
Козак Катерину, 9 клас

Авторські права 2018 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.