Школа молодого вчителя

Замало бути обізнаним у нових ідеях,
потрібно знати, де можна їх використати,
вміти з ними поводитись, а не лише захоплюватись.
Майкл Фурман

Саме під таким гаслом 22.10.2019 року на базі НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» пройшло засідання Школи молодого вчителя. Семінар – практикум з елементами флеш-тренінгу мав актуальну тему - «Урок в умовах модернізації змісту освіти». У роботі семінару брали участь молоді спеціалісти району, Л.М. Чумаченко, методист районного методичного кабінету Вишгородської РДА, адміністрація та вчителі НВК.

Мета семінару - ознайомлення молодих спеціалістів з методичними вимогами до сучасного уроку, надання методичної допомоги молодим учителям з питання підготовки та проведення компетентнісно зорієнтованого уроку.
Учасники семінару переглянули фрагменти навчальних занять в 1-2 класах НУШ, взяли активну участь у тренінгу «Сучасний урок як засіб підвищення якості освітнього процесу», у дискусійній каруселі з питань виховної роботи, флеш-тренінг «Профілактика емоційної дезадаптації: що робити зі злістю»
Під час обговорення учасники засідання обмінялися думками щодо важливості питання формування цілей та визначення очікуваних результатів компетентнісно зорієнтованого уроку.
Семінар пройшов у творчій атмосфері, молоді спеціалісти отримали цікаву й корисну інформацію.
Школа молодого вчителя - це творче об'єднання молодих педагогів, кожен з яких прагне досягти вершин педагогічної майстерності.

Авторські права 2019 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.