Конкурс «Обери майбутнє»

7 листопада 2019 року учні 9Б та 11 класів НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» були учасниками відбіркового етапу обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд „Обери майбутнє”, який відбувся у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

З мотивувальною промовою до учнівської молоді звернувся молодий підприємець Олександр Кияниця, який привітав учасників, а також закликав долучатися до роботи Молодіжної Ради при ВРДА.
За допомогою гумору, пісень, танців члени команди НВК розповідали про різні професії. Діти прагнули донести своє бачення про професії, які їм цікаві. За команду вболівали й бажали учнням вдало обрати свою майбутню професію, завжди вчитися та стати відмінними фахівцями дорослі — педагоги НВК.
Учні закладу освіти отримали величезне задоволення від гри та почесний приз.
Вітаємо учасників відбіркового етапу обласного конкурсу «Обери майбутнє».

Авторські права 2020 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.