Диктант національної єдності

8 листопада 2019 року учні НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Традиційно ця подія була приурочена до Дня української писемності та мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб. До нього долучилися 40 учнів 9-х класів.
Сам текст, згідно з установленою традицією, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – "Наші пісні". І сам текст, до речі, був не з простих. Варто зазначити, що для дев’ятикласників це не просто тестування знань, а й можливість підтримати рідну мову.

Авторські права 2020 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.