Тиждень української мови

З метою розширення знань про красу і багатство української мови минулий тиждень (з 04 по 08 листопада 2019 року) у НВК «Димерська гімназія – ЗОШ I ступеня» було оголошено Тижнем української мови та літератури.

Це Свято спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги до її проблем, також на вивчення української мови, на її популяризацію та водночас демонстрацію її краси та багатства.
Інтелектуальна гра-конкурс знавців української мови, проведена серед восьмикласників, продемонструвала творчі змагання учнів, які мають певний рівень знань з української мови не тільки в межах навчальної програми, а й виявляють знання мовних тонкощів та демонструють творчий підхід до розв’язання мовних проблем.
Традиційно 8 листопада, до Дня української писемності та мови, старшокласники та інші працівники гімназії були запрошені до написання Диктанту національної єдності.
На «слово щире, на бесіду мудру, на свято української мови» всіх бажаючих чекали п’ятикласники на святі «Всіх нас чекає рідна мова».
Що українська мова прекрасна не лише в піснях, переконували присутніх організатори вікторини « Чи знаємо ми рідну мову».
Відзначення предметних тижнів у НВК «Димерська гімназія – ЗОШ I ступеня» розпочато. Це спонукає учителів і учнів до творчої співпраці, розвиває навички роботи в групах, пам'ять, увагу, швидкість мислення; виховує в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, глибоку повагу до рідної мови.

Авторські права 2020 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.