Вітаємо учасників обласної краєзнавчої конференції «Допоки пам’ять у серці не згасає…»

22 листопада учениця 11 класу Ісаєва Світлана та учитель української мови і літератури, керівник краєзнавчого гуртка Яковчук Світлана Іванівна були учасниками щорічної обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Допоки пам’ять у серці не згасає…», яка відбулася на базі Таращанського районного центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Веселка».

Конференція проводилася в рамках обласного освітньо-виховного проєкту з громадянсько-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Моя країна – Україна, Київщина – серце України» та до 86-х роковин Голодомору 1932-1933 років.
Організатори конференції: департамент освіти і науки КОДА, відділ спортивного туризму та краєзнавства КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини”, відділ освіти Таращанської РДА, Таращанський районний центр творчості дітей, юнацтва та молоді «Веселка».
На конференції Світлана презентувала свої дослідження про одну з найстрашніших трагедій в історії України – Голодомор 1932-1933 років. Також разом з учасниками конференції відвідала Таращанський краєзнавчий музей.

Авторські права 2020 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.