Свято Першого дзвоника

Після довготривалої перерви 1 вересня гостинно відчинила двері Димерська гімназія!

Навчальний рік розпочався в нових реаліях сьогодення, то ж усі заходи проводилися з дотриманням умов адаптивного карантину.

Для першокласників та учнів 11 класу відбулася святкова лінійка, де дітей привітали директор та вчителі гімназії.

Здобувачі освіти середньої та старшої ланки разом зі своїми класними керівниками обрали локації для проведення першого урочистого дня. В цей святковий день вся гімназія поєдналася в спільному завданні – створенні великого плакату – пазла «Наша чудова гімназія!» Кожен клас створив частину- пазл, де написали та намалювали свої плани, мрії та очікування від нового навчального року.

Плідним продовженням дня стали уроки патріотичного виховання та майстер-класи.

Перший день навчання пройшов весело та насичено. Довгоочікувана зустріч з друзями та спілкування з вчителями подарували святковий настрій всій великій гімназійній родині. В добрий час!