АНГЕЛИ СВІТЛА

19 лютого учні та вчителі НВК «Димерська гімназія-ЗОШ І ступеня» вшанували пам’ять Героїв Небесної Cотні.

Відбулися години спілкування, присвячені подіям лютого 2014 року.
Із екскурсії,проведеної учнями 10 класу, діти дізналися про трагічну долю нашого односельчанина Героя України Кіщука Володимира Юрійовича.
У цей день у закладі освіти з’явилися маленькі паперові янголи, як символ пам’яті загиблих на Майдані. Янголи були виготовлені власноруч учнями молодших класів. Старшокласники об’єдналися у флешмобі «Подаруй стрічку пам’яті Героям Небесної Сотні» та пов’язали навколо гімназії жовто-блакитні стрічки, які нагадуватимуть усім перехожим про трагічні події лютого 2014 року.
Ми не зневіримося і не відступимося від ідеалів Революції Гідності.
Героям Слава!