День благоустрою

Весна в Димері розпочалася з наведення порядку. Господарі осель чепурять двори, городи, сади, щоб було чисто й охайно в обійсті. Вже традиційно, навесні, кожного року проводиться весняна екологічна толока і в НВК «Димерська гімназія-ЗОШ І ступеня»

Спільними силами учнів та працівників на території закладу освіти було висаджено декоративні кущі та дерева, впорядковано клумби, висіяно квіти.
Всі ми прагнемо досягти спільної мети – зробити наш рідний край чистим і ошатним. То ж не будьмо байдужими до проблем довкілля!
Давайте почнемо робити світ кращим із себе. Підтримаємо потаємну мрію кожного з нас – жити в чистому світі з чистими думками.
Дбаючи про екологію, учнівське самоврядування «Мірмекс» закликає всю громаду долучилися до акції у формі прибирання «Цифрове очищення»! Видаліть зайву інформацію зі своїх девайсів. Це дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
Учні НВК також закликають сортувати сміття для вторинної переробки.
Антуан де Сент-Екзюпері говорив: «Встав зранку, вмився, привів у порядок себе – приведи в порядок і свою планету!»