Монетки дітям

Долучаємося до акції «Монетки дітям» та
запрошуємо всіх небайдужих приєднатися.

Мета акції – зібрати якомога більше монет номіналом у 25 копійок та перетворити їх на реальну допомогу дітям, які зараз борються з раком.
Чому саме монети номіналом 25 копійок. Ці монети вже вийшли з обігу. Ними неможливо більше розраховуватись, можна лише обміняти в банку. Йти в банк, щоб здати жменю монет – незручно, тому у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла.
Тільки разом ми зможемо перетворити дріб’язок монет на суттєві суми допомоги дітям, які просто зараз борються за шанс на одужання – можливість ходити до школи, займатись спортом, відзначати свята, мріяти про майбутнє без остраху.
Щиро сподіваємось на вашу підтримку та допомогу.
Акція триває до 30 вересня.

Авторські права 2022 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.