Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З нагоди проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху, що проходить у закладах освіти в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, у НВК старший інспектор Слободян Кароліна Юріївна провела бесіду і ознайомила школярів із місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками. Діти закріпили знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, переглянули мультфільм.
У рамках Тижня було проведені різноманітні тематичні заходи для учнів НВК.
Проведені заходи були цікавими, змістовними та сприяли вивченню правил дорожнього руху.

Авторські права 2022 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.