День безпечного руху та безпеки життєдіяльності

ruh87 квітня 2014 року в Димерській гімназії відбулося практичне заняття та квест "День безпечного руху та безпеки життєдіяльності" спільно з Центром безпеки життєдіяльності комунального закладу Київської обласної ради "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини".

Ініціатором проведення заходу був Департамент Державтоінспекції МВС України, зокрема, начальник відділення ДАІ Вишгородського РВ ГУМВС України в Київській області, майор міліції Яценко Юрій Михайлович та випускник Димерської гімназії, державтоінспектор, лейтенант міліції Мельниченко Євгеній Тарасович.

Варто зазначити, що з Мельниченком Є.Т. налагоджена тісна співпраця з профілактики правопорушень на дорозі серед гімназистів.

Метою заходу була пропаганда вивчення правил дорожнього руху, формування відповідального ставлення до свого життя та життя інших людей, просвітницька діяльність серед дітей, попередження дорожньо-транспортних пригод.

Гімназисти не лише запам'ятали, але й зрозуміли необхідність суворого дотримання Правил дорожнього руху.

ruh

ruh1

ruh2

ruh3

ruh4

ruh5

ruh6

ruh7

ruh8

ruh9

ruh10

ruh11

Авторські права 2018 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.