квітня 2018

27 квітня 2018

Тиждень цивільного захисту

 

З 23.04.18 по 27.04.18 року в НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» проходив  тиждень цивільного захисту. Було проведено ряд позакласних заходів, оформленні тематичні книжкові виставки, проведені конкурси  малюнків,плакатів та було оформлено  тематичний  стенд з  пожежної безпеки, учні 3-9 класівнаписали навчальні диктанти на відповідну тему, були проведені показові тренування та виступ агітбригади.

  

Читать далее

Яскраві діти України

26 квітня 2018 року в НВК «Димерська гімназія-ЗОШ І ступеня» Вишгородської районної ради Київської області відбувся відбірковий етап співочого конкурсу «Яскраві діти України». Читать далее

18 квітня 2018

Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних

13 квітня відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних  в  м. Вишгород  на базі Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» . НВК представляла команда  «Fire birds » в складі 6 учасників ( Ісаєва Світлана, Байкова Аліна, Козак Катерина, Іщенко Катерина, Ісаюк Вероніка та Ісаюк Назар) та отримала диплом за  « Оригінальність сценарію та розкриття теми». Вітаємо!

Читать далее

Весняний калейдоскоп

До Великодніх свят, учнівське самоврядування тематично прикрасило всю школу, учні 10 класу оформили тематичний стенд та фотозону. Щоб всі охочі могли сфотографуватися на згадку.

Читать далее
Авторські права 2020 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.