червня 2019

09 червня 2019

Мовний табір «Лінгвіст»

Ура! Канікули! It`s time for holiday! Але цього річ вони незвичайні. Більшість учнів нашого НВК відпочивають та вдосконалюють знання з англійської та німецької мов у мовному таборі «Лінгвіст».
Роботу спланували заздалегідь, порадившись з учнями та скоординували роботу вчителів кафедри іноземних мов у різних вікових групах.

Читать далее

Ось і пролунав останній дзвінок!

Ось і пролунав останній дзвоник!
Щоправда, останній дзвоник – це ще зовсім не закінчення школи. Так, учні 9 класу ще складатимуть державну підсумкову атестацію до середини червня. А випускники 11 класів складатимуть ЗНО, яке розпочалося 22 травня і закінчується 13 червня.
Удачі вам і нехай ваш останній дзвінок стане одним з найприємніших спогадів!
Іншим учням гімназії бажаємо гарного відпочинку, неперевершених вражень, позитивних емоцій і, звичайно, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Читать далее

День вишиванки 2019

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. 

Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
Цього тижня в НВК відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і весь заклад освіти замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі та персонал НВК.   

Читать далее
Авторські права 2021 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.