листопада 2019

26 листопада 2019

Вітаємо учасників обласної краєзнавчої конференції «Допоки пам’ять у серці не згасає…»

   

22 листопада учениця 11 класу Ісаєва Світлана та учитель української мови і літератури, керівник краєзнавчого гуртка Яковчук Світлана Іванівна були учасниками щорічної обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Допоки пам’ять у серці не згасає…», яка відбулася на базі Таращанського районного центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Веселка».

 

Читать далее

19 листопада 2019

Тиждень української мови

З метою розширення знань про красу і багатство української мови минулий тиждень (з 04 по 08 листопада 2019 року) у НВК «Димерська гімназія – ЗОШ I ступеня» було оголошено Тижнем української мови та літератури.

Читать далее

11 листопада 2019

Вітаємо переможців районного брейн-рингу

8 листопада у Вишгородському районному центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» зібралися команди інтелектуалів.

Читать далее

Диктант національної єдності

8 листопада 2019 року учні НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Читать далее

Конкурс «Обери майбутнє»

7 листопада 2019 року учні 9Б та 11 класів НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» були учасниками відбіркового етапу обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд „Обери майбутнє”, який відбувся у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». 

Читать далее
Авторські права 2022 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.