ПОРЯДОК реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році

ПОРЯДОК
реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році
1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ПРОБНЕ ЗНО) є особи, які зареєструвалися для його проходження та здійснили оплату.
2. Реєстрація учасників ПРОБНОГО ЗНО здійснюється Центром з 09 до 31 січня 2018 року.
3. Реєстрація здійснюється через мережу Інтернет на сайті Центру.
4. Особі, яка виявила бажання взяти участь у ПРОБНОМУ ЗНО, для реєстрації необхідно:
– зайти на сторінку «Пробне ЗНО-2018»;
– ознайомитися з Договором публічної оферти;
– заповнити на сайті реєстраційну форму;
– роздрукувати та зберегти на персональному комп’ютері заяву на участь у ПРОБНОМУ ЗНО з кодом та паролем інформаційної сторінки "Особистий кабінет учасника ПРОБНОГО ЗНО", згенерованими програмою реєстрації на пробне ЗНО, які будуть надіслані на електрону пошту, вказану під час реєстрації, і зразком(ами) квитанції(ій) для оплати ПОСЛУГИ ПРОБНОГО ЗНО;
– здійснити оплату на основі зразка(ів) квитанції(ій) для оплати ПРОБНОГО ЗНО протягом 7 (семи) календарних днів від дня реєстрації в будь-якій банківський установі України, але не пізніше 07 лютого 2018 року. Через десять календарних днів з моменту оплати самостійно перевірити в особистому кабінеті учасника ПРОБНОГО ЗНО факт находження коштів.
5. Квитанція про оплату є підтвердженням факту реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО.
6. Для отримання інформації про пункт(и) проведення ПРОБНОГО ЗНО учасникові необхідно після 01 березня 2018 року зайти на інформаційну сторінку "Особистий кабінет учасника ПРОБНОГО ЗНО" на сайті Центру за кодом та паролем, зазначеними в заяві на участь у ПРОБНОМУ ЗНО, і роздрукувати запрошення.
7. У разі неучасті особи в ПРОБНОМУ ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект(и) тестових матеріалів, звернувшись у триденний термін у пункт проведення ПРОБНОГО ЗНО за адресою, вказаною в запрошенні.
8. Оплачена квитанція вважається підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з п. 7 цього Порядку.
9. Кожен зареєстрований може взяти участь у тестуванні не більше ніж з двох предметів за власним вибором:
- 24 березня 2018 року – українська мова і література;
- 31 березня 2018 року (один з предметів на вибір) – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія.
10. Перед початком ПРОБНОГО ЗНО учасник повинен пред'явити такі документи: - запрошення; - паспортний документ (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу.

Авторські права 2021 © Димерська гімназія - офіційний сайт. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.