День пам'яті та примирення. День перемоги.

8 травня Ураїна відзначає День пам'яті та примирення, а 9 травня - День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну. У рамках відзначення пам'ятних днів учні та вчителі ще раз згадали про трагічні події війни та обговорили сучасні міжнародні відносини України на уроках звитяги. Послухали фронтові пісні, увіковічнили подвиг героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів, переглянули фільми: "Діалоги про війну",  “Ми вдячні Вам за перемогу!”, виготовили символ пам'яті - червоний мак. Учні 6а класу відвідали музей-діараму "Битва за Київ. 1943р." в с. Нові Петрівці.